۰
نگاهی به وضعیت هلدینگ پتروشیمی شستا

تاپیکو در مسیر ارامش

میز نفت – تاپیکو و برخی شرکت‌های زیرمجموعه این شرکت، در وضعیت مساعدی قرار ندارند و در این میان، تغییرات اخیر هیئت‌مدیره این شرکت تنها امید سهامداران به خروج از این وضعیت است.
تاپیکو | میز نفت
تاپیکو | میز نفت
به گزارش میز نفت، شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین طی یک دهه اخیر اغلب میان جریان‌های سیاسی و حزبی در دست گردش بوده است و به همین دلیل، کمتر دوره‌ای را می‌توان یافت که این شرکت در مدار آرامش و کارآیی بوده باشد.

در دولت سیزدهم و طی دو سال اخیر، تغییرات بسیاری در هیئت‌مدیره این شرکت و مدیران آن صورت گرفت که همین موضوع موجب بروز نارضایتی‌های گسترده‌ای در میان سهامداران این شرکت شد.

البته چنین اتفاقی برای تاپیکو که همواره در کانون توجه قرار داشته، طبیعی است اما با تغییرات جدید هیئت‌مدیره این شرکت، به نظر می‌رسد این شرکت راه دیگری را انتخاب کرده است.
این شرکت که وابسته شستاست، ازجمله شرکت‌های بزرگ بورسی ایران به شمار می‌رود و به همین دلیل، حساسیت بیشتری روی آن وجود دارد. بااین‌وجود، تیم جدید در تاپیکو، راه سختی در پیش دارد چراکه سامان دادن به شرایط موجود، نیازمند تصمیمات بزرگ و ریسک‌پذیر است که باید دید هیئت‌مدیره این شرکت و مدیران زیرمجموعه، قرار است چه عملکردی از خود به‌جای بگذارند. 

بابک افقهی، حمیدرضا خلیلی، علیرضا بابازاده، علی سیفیان و محمد ابوالقاسمی ترکیب جدید هئیت مدیره تاپیکو را تشکیل می دهند؛  شرکتی که ارزش بازار آن امروز بیش از 150 هزار میلیارد تومان است.
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۵
کد مطلب: 37111
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *