۰
سخنگوی صنف جایگاهداران کشور تشریح کرد:

جایگاه‌های بنزین چند کارت سوخت دارند؟

میز نفت - سخنگوی صنف جایگاهداران کشور گفت: خوشبختانه نسبت به قبل از اجرای طرح مربوط به کارت‌های آزاد جایگاه‌ها، استفاده مردم از کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین ۳۰۰۰ تومانی، چهار برابر شده است که در این راستا از همکاری مناسب مردم و پرسنل جایگاه‌ها تشکر می‌کنیم.
کارت سوخت | میز نفت
کارت سوخت | میز نفت
رضا نواز  اظهار کرد: ساماندهی و کاهش کارت‌های آزاد جایگاه‌ها با همراهی و همدلی مردم و کارکنان جایگاه‌ها اجرا می‌شود و از چند ماه قبل در استان‌های مختلف تا روزهای اخیر که در کلانشهرها هم شاهد آن بودیم، سوخت‌گیری با روال طبیعی در حال انجام است.

وی افزود: اکنون به ازای هر سکو حداقل یک کارت در جایگاه‌ها با توجه به موقعیت جغرافیایی و میزان فروش جایگاه وجود دارد و در استان‌های پرجمعیت و کلانشهرها و استانهای مرزی الگوهای بومی نیز انجام شده است و اگر مردم کارت‌های شخصی خودشان را استفاده کنند، برای آن افرادی که کارت ندارند تعداد کارت‌های آزاد موجود کافی است.

او با بیان اینکه با توجه به ایام تعطیلات و مسافرت‌ها، از مردم درخواست داریم که حتما کارت سوخت شخصی همراه داشته باشند تا در شلوغی‌های پمپ بنزین‌ها معطل نشوند و مشکلی نداشته باشند، گفت: همه کارت‌های شخصی به جز بنزین ۱۵۰۰ تومانی که ماهانه ۶۰ لیتر سهمیه دارد، ۱۵۰ لیتر هم بنزین ۳۰۰۰ تومانی دارد که مردم میتوانند استفاده کنند.

بررسی میدانی خبرنگار تجارت‌نیوز حاکی از آن است که که پمپ‌ بنزین شماره 147 جردن دارای شش تا هفت کارت سوخت است و جمع‌آوری کارت‌ها در این جایگاه صورت نگرفته است.

همچنین پمپ‌ بنزین 143 میرداماد پنج تا شش کارت سوخت آزاد دارد و هنوز اقدامی در جهت جمع‌آوری کارت‌های آن انجام نشده است. پمپ بنزین 153 ساعی که کارت‌های سوخت آن جمع شده، دارای پنج کارت سوخت بود که جمع‌آوری کارت‌های سوخت در آن انجام شده و در حال حاضر تنها دو عدد کارت آزاد سوخت‌گیری دارد.

برخی مراجعه‌کنندگان به پمپ بنزین ساعی درباره وضعیت کارت‌های موجود در جایگاه‌های سوخت به خبرنگار تجارت‌نیوز گفتند: در مناطق 16 تهران تنها یک کارت سوخت برای جایگاه‌ها بود که آن هم گاهی در اختیار مردم قرار نمی‌گرفت.
سه شنبه ۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۳۲
کد مطلب: 35254
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *