۰

گربه ولگرد جان نوزاد رها شده را نجات داد

گربه ماده ولگرد کمک کرد، تا زندگی یک نوزاد رها شده نجات داده شود. این گربه توسط گرم نگه داشتن او در حالی که دمای اطراف زیر صفر درجه سانتیگراد بود این کار را انجام داد.
گربه ولگرد جان نوزاد رها شده را نجات داد - میز نفت
گربه ولگرد جان نوزاد رها شده را نجات داد - میز نفت
همه می گویند سگ بهترین دوست انسان است. اما یک گربه ثابت کرد که می تواند برای هم نشین انسان خود فداکاری کند.

گربه ماده ولگرد کمک کرد، تا زندگی یک نوزاد رها شده نجات داده شود. این گربه توسط گرم نگه داشتن او در حالی که دمای اطراف زیر صفر درجه سانتیگراد بود این کار را انجام داد.

 

مارشا - گربه قهرمان – خود را بر روی پسر کوچکی که در راهروی ورودی بلوک آپارتمانی در شهر ابنیسک روسیه رها شده بود، پیچانده بود. نوزاد در یک جعبه مقوایی که برای سه سال گذشته خانه مارشا بوده است رها شده بود. ساکنان بلوک از مارشال مراقبت می کردند و به او غذا می دادند. اما زمانی که مارشال یک مزاحم را در جای خود پیدا کرد، به جای اینکه عصبانی شود، با پیچیدن خود دور نوزاد و گرم نگهداشتنش، از وی مراقبت کرد.

گربه مراقب در حالی پیدا شد که داشت، صورت کوچک نوزاد را می لیسید و زمانی ساکنین آپارتمان آن دو را پیدا کردند، که صدای گریه نوزاد کوچک آنها را با خبر کرده بود.  آنها معتقد بودند، که این پسر-که با لباس های تمیز و پوشک اضافی در آنجا رها شده بود- به مدت چند ساعتی بود که در آنجا قرار داشت. هنگامی که امدادگران رسیدند تا او را به بیمارستان ببرند، مارشا نقش مادر محافظ را ایفا می کرد.

 

امدادگران Vera Ivanina  به شبکه REN TV روسیه گفتند که مارشا علاقه شدیدی داشت بداند، که دوست کوچکش قرار است کجا برده شود. Ivanina گفت: "او در مورد جایی که قرار بود ما آن نوزاد را ببریم، شدیدا نگران بود و او در حالی که میو میو می کرد پشت سر ما می دوید. او واقعا موجود با خردی بود."

کودکی که معتقد بودند نباید بیشتر از 12 هفته سن داشته باشد، به بیمارستان برده شد و در آنجا به او یک گواهی نامه بهداشتی علی رغم آن سرما داده شد. یک سخنگوی بیمارستان به اخبار مرکزی اروپا گفت: "نوزاد فقط به مدت چند ساعت در بیرون مانده بود و به لطف مارشا... با این تجربه متحمل هیچ آسیبی نشده بود." در حالی که مارشا ممکن است دلش برای دوست تازه کشف کرده خود تنگ شود، اما بدون شک مردم او را بسیار عزیز می کنند و این به خاطر عمل خوبی بود که او برای آن نوزاد انجام داده بود.
پلیس در حال جستجو برای یافتن پدر و مادر آن پسر بچه رها شده است.
چهارشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۰
کد مطلب: 9800
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *