۰
معاون خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق:

آماری از انتقال سوخت در منطقه شمال شرق

میز نفت - شاهرود- معاون خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق از انتقال بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون لیتر انواع فرآورده‌ نفتی در بهار امسال خبر داد.
۱.۸ میلیارد لیتر سوخت از منطقه شمالشرق منتقل شد - میز نفت
۱.۸ میلیارد لیتر سوخت از منطقه شمالشرق منتقل شد - میز نفت
به گزارش میز نفت حسین ابراهیمی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی شرکت خطوط لوله و مخابرات شمالشرق در شاهرود بیان کرد: در سه ماهه اول امسال بیش از یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در حوزه عملکردی این منطقه توسط خطوط لوله انتقال یافته است.

وی با بیان اینکه ۵۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر این فرآورده‌ها مربوط به بنزین معمولی و بیش از هشت میلیون لیتر آن بنزین پاک(یورو۴) است، تاکید کرد: ۸۸میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر نفت سفید نیز در این بازه منتقل شد.
 

گازوییل پاک 751 میلیون لیتر و نفت گاز معمولی ۴۰۱ میلیون لیتر


معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق با بیان اینکه سهم نفت گاز (گازوئیل) پاک(یورو۴) از کل فرآورده‌های انتقال یافته در بهار امسال حدود ۷۵۱میلیون لیتر و نفت گاز معمولی ۴۰۱میلیون لیتر است، ادامه داد: تقریبا ۱۰میلیون لیتر نفت جت هم در همین بازه زمانی توسط شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق انتقال یافته است.
 

اهمیت سوخت رسانی به نیروگاه‌ها


ابراهیمی با اشاره به اهمیت سوخت رسانی به نیروگاه‌های موجود در حوزه استحفاظی عملکرد این منطقه؛ خاطر نشان کرد: در سه ماهه اول امسال بیش از ۷۰ میلیون لیتر نفت گاز در سه نیروگاه حوزه عملکرد این منطقه رسید داشته‌ایم که سهم نیروگاه خیام نیشابور حدود ۴۰میلیون لیتر، نیروگاه شهید باکری سمنان بیش از ۱۶.۵میلیون لیتر و نیروگاه شهید بسطامی شاهرود تقریبا ۱۳.۵میلیون لیتراست.

شایان ذکر است: شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال‌شرق با حدود یک هزار کیلومتر خط لوله وظیفه سوخت رسانی به پنج استان خراسان رضوی، جنوبی و شمالی، بخش از گلستان و سمنان را عهده‌دار است.
منبع:بازار
دوشنبه ۱۸ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب: 38427
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *