۱
۴
صبح امروز منتشر شد:

بیانیه کمیته انرژی ستاد پزشکیان

میز نفت - ستاد مرکزی نفت و انرژی دکتر مسعود پزشکیان پس از پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری، پیامی را خطاب به کارکنان نفت صادر کرد.
مسعود پزشکیان | میز نفت
مسعود پزشکیان | میز نفت
به گزارش میز نفت، در این پیام آمده است:

شرافت این پیروزی در شکوه نام بلند ایران و شما مردمان فرهمند آن، دفتر تاریخ را ورقی تازه زد. در این برگ زرین، از نور کلمات صبحِ روزی که صدای بلند و بغض‌های فروخفته به امید رسید، فرزند برومند شما «دکتر مسعود پزشکیان» پرچم میهن را  «برای ایران» برافراشت.

اینک جز سپاس بسیار از شما ملت پر خرد و دلیر چه می‌توان گفتن، که کار  درخشان عبور از این راه دشوار را به زیبایی آسان کردید و دیدیم هنگامی که عزم‌های ما و شما چون قطرات رحمانی‌ باران به هم می‌پیوندد، دریای خروشان  آبادانی پدید می‌آید. خواست شما خواست خداوند است که یدالله مع‌الجماعه. شهد شیرین این پیروزی و سربلندی گوارای وجود مردم ایران باد. 

همکاران شریف و شکیبای صنعت پر افتخار نفت 
آنچه در این سال‌ها صنعت شما به چشم دید، ضمیر و جان همه را مکدر ساخت و کام کارکنان را تلخ نمود. پیام و پند نیکویتان را به صراحت و شفافیت آموخته‌ایم و در کنار و هم‌پای شما برای التیام زخم این دل‌‌آزردگی‌ها تلاش خواهیم کرد؛ هم بر آن عهد که کردیم خواهیم ماند و بی‌دریغ و درنگ، برای بهبود وضعیت معیشت، ارتقای سطح مدیریت و اعتلای شأن و منزلت صنعت خواهیم کوشید. 

کیست که اذعان نکند  شاغلان در  صنعت زنده و پویای نفت، همچون عصاره‌ی چالاکی و چابکی عموم ملت، در سخت‌ترین ایام، تولید را در صحنه‌ی تعالی و ترقی پیش برده‌اند و هر وقت دامن پر مهر آزادی و آبادسازی را گشوده دیده‌اند، فاتح قلل برافراشته رفاه برای میهن شده‌اند و جز خیر و رستگاری برای وطن نخواسته‌اند. این قدم پرحاصل که برداشته‌اید و فرزند ایران دکتر مسعود پزشکیان را سرافرازی بخشیده‌اید،

بنیاد پایداری صنعت نفت و دیگر عرصه‌های اقتصاد و فناوری را خلق کرده‌اید. این رستگاری ثمره‌ ایستادگی و هم‌بستگی ملت است که در این رویداد درخشان، نهاد نفت و انرژی نیز  بدان کار کارستان دخیل بوده و هم‌پیمان با جهان مردمان خود، رقم شرف و شکوه بر دفتر وطن زده ‌است. درود بی‌پایان ما بر یکایک مردمی باد که اکنون حلاوت با هم بودن را به ما ارزانی کرد. 

برای ایران،
برای آفتاب درخشانی که از قلل مرتفع آن برمی‌خیزد،
برای مشعل‌ها و منابع نفت و آب و باد آن،
به خاطر مردم آزاده و نامدار ایران.

ستاد مرکزی نفت و انرژی دکتر مسعود پزشکیان
شنبه ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۵
کد مطلب: 38416
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


با سلام و احترام
مدت هاست که پی ابن اتفاق هستیم که شایسته ها را بجای خودشان قرار دهید که این یک فرایند است که متخصص می خواهد نه رفاقت و آشنایی با ...
امید به آینده ای پر شکوه برای ایران عزیزمان با حوصله و دقت
به قول برادر ارجمند دکتر فاضل مراقب مجاهدین شنبه باشید
بهنام
Iran, Islamic Republic of
سلام.یکی از بدترین دوران وزارت نفت و بویژه برای نیروی انسانی، دوران وزارت آقای زنگنه بود که تا ابد در اذهان پرسنل زحمت کش ماندگار هست. لطفاً پاکسازی نکنید
نادر
Iran, Islamic Republic of
تسليت به صنعت نفت با استقرار تفكر زنگنه
Iran, Islamic Republic of
زنگنه نه !
ختلان نه !!