۰
بازسازی سکوی حفاری

ورود سکوی حفاری «سحر یک» به ساحل

میز نفت - سکوی حفاری «سحر یک» پس از ۱۳ سال فعالیت بدون وقفه و حفاری ۱۹ میدان نفتی و گازی مشترک به متراژ ۵۰ هزار و ۵۰۲ متر، برای بازسازی و تعمیرات اساسی به ساحل بندرعباس رسید.
ورود سکوی حفاری «سحر یک» به ساحل - میز نفت
ورود سکوی حفاری «سحر یک» به ساحل - میز نفت
به گزارش میز نفت به نقل از شرکت حفاری شمال، علیرضا سلمان‌زاده، مدیرعامل این شرکت گفت: سکوی حفاری «سحر یک» پس از بازسازی و تعمیرات اساسی، فعالیت خود را به‌منظور حفاری و تکمیل چاه‌های نفتی و گازی کشور آغاز خواهد کرد.

وی فرایند بازسازی سکوی سحر یک را ۶۰ روزه اعلام کرد و افزود: این عملیات در دو بُعد بازسازی سازه و تعمیرات اساسی تجهیزات انجام می‌شود.
 

علیرضا سلمان‌زاده مدیرعامل شرکت حفاری شمال


مدیرعامل شرکت حفاری شمال با اشاره به ویژگی‌های عملیات بازسازی و تعمیرات اساسی سکوی حفاری سحر یک افزود: این عملیات در حوضچه خشک انجام شده و فرایندی تمام‌ایرانی است که در کشور با اتکا به توان مهندسان، متخصصان و تجهیزات داخلی انجام می‌شود.

سلمان‌زاده بیان کرد: از دیگر ویژگی‌های این بازسازی، سرعت آن است، زیرا این فرایند به‌طور ماه‌ها به طول می‌انجامد، اما با برنامه‌ریزی دقیق انجام‌شده، بازسازی اساسی سکوی حفاری سحر یک طی ۶۰ روز انجام می‌شود.

گفتنی است، سکوی حفاری «سحر یک» پس از ۱۳ سال فعالیت بدون وقفه و حفاری ۱۹ میدان نفتی و گازی مشترک به متراژ ۵۰ هزار و ۵۰۲ متر، برای بازسازی و تعمیرات اساسی به ساحل بندرعباس رسید.
منبع:مهرنیوز
دوشنبه ۱۱ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب: 38383
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *