۰
۱
آذری جهرمی:

افشاگری بنزینی آذری جهرمی

میز نفت - اگر به دروغ و با پخش سخنانی تقطیع شده گفتند پزشکیان دنبال افزایش قیمت بنزین است، دو سوال از آنها بپرسید: در طرح وان دولت جلیلی قیمت بنزین چقدر خواهد شد؟ دوم اینکه هزینه تحریم چقدر است و چرا نگذاشتید تحریم‌ها خاتمه یابد؟
افشاگری بنزینی آذری جهرمی - میز نفت
افشاگری بنزینی آذری جهرمی - میز نفت
به گزارش میز نفت اگر به دروغ و با پخش سخنانی تقطیع شده گفتند پزشکیان دنبال افزایش قیمت بنزین است، دو سوال از آنها بپرسید: در طرح وان دولت جلیلی قیمت بنزین چقدر خواهد شد؟ دوم اینکه هزینه تحریم چقدر است و چرا نگذاشتید تحریم‌ها خاتمه یابد؟
 

واکنش آذری جهرمی به خبر جعلی درباره افزایش قیمت بنزین


محمدجواد آذری جهرمی در کانال تگرامی خود در واکنش به شایعات بنزینی ستاد جلیلی علیه پزشکیان گفت: با رفع تحریم و حذف ۳۳ درصد هزینه مازاد معاملات بخاطر اثرات تحریم (معادل ده‌ها میلیارد دلار در سال) که به جیب کاسبان تحریم می‌رود و بازپرداخت آن به ملت، کسری بودجه را جبران می‌کند نه با افزایش قیمت بنزین مثل طرح وان دولت رقیب.

 اگر به دروغ و با پخش سخنانی تقطیع شده گفتند پزشکیان دنبال افزایش قیمت بنزین است، دو سوال از آنها بپرسید: در طرح وان دولت جلیلی قیمت بنزین چقدر خواهد شد؟ دوم اینکه هزینه تحریم چقدر است و چرا نگذاشتید تحریم‌ها خاتمه یابد؟
منبع:دنیای اقتصاد
 
يکشنبه ۱۰ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب: 38371
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
خودفروختگی و غرب پرستی تا چه حد؟
تحریم هزینه دارد ولی هزینه سازش و التماس به غرب وحشی قطعا بیشتر است.
30 درصد هزینه مازاد بر اساس کدام مبانی و مستندات است؟