۰
رییس شورای شهر تهران:

انتقادی از برگزاری نمایشگاه نفت

میز نفت - رییس شورای شهر تهران در واکنش به برگزاری نمایشگاه نفت در سئول گفت: ترافیک است؛ اما همه سکوت می‌کنند و انگار همه چیز عادی است.
رئیس شورای شهر تهران - میز نفت
رئیس شورای شهر تهران - میز نفت
به گزارش میز نفت مهدی چمران پیش از آغاز دویست و سی و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: در جلسه امروز نطق پیش از دستور یکی از اعضای شورای شهر تهران قرائت خواهد شد و در ادامه به سایر موضوعات جلسه شورای شهر تهران از جمله تعیین بهای خدمات بهشت زهرا(س) و نامگذاری برخی از معابر پرداخته خواهد شد.
 

جلوگیری از نمایشگاه‌های پرمخاطب در محل سئول


وی درباره ترافیک ایجاد شده در پی برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه سئول گفت: در این ارتباط همه می‌گویند ترافیک است اما همه سکوت می‌کنند و انگار همه چیز عادی است. البته ما تلاش‌های بسیاری برای عدم برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در این محل انجام داده‌ایم اما به نتیجه‌ای نرسیده است.

چمران در پاسخ به این پرسش که آیا شهرداری تهران نمی‌تواند از ابزار قانونی برای جلوگیری از نمایشگاه‌های پرمخاطب در محل سئول استفاده کند؟ گفت: در این ارتباط ما می‌توانیم با توجه به برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در قالب مزاحمت برای شهروندان به عنوان سد معبر اجازه ندهیم که چنین نمایشگاه‌هایی برگزار شود.
 

واگن‌های وارداتی از چین به تهران


رئیس شورای شهر تهران افزود: البته در سنوات گذشته نیز شهرداری تهران جرأت پیدا کرد و از برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی درسطح شهر جلوگیری کرد و انگار این بار هم باز از این روش باید استفاده کنیم.

چمران همچنین در ارتباط با آخرین وضعیت تأییدیه واگن‌های وارداتی از چین به تهران گفت: در این باره نیز یکی دیگر از خوان‌ها از صدخوان واردات واگن‌ها حل و فصل شده است و این در حالیست که هر چقدر ما دیرتر اقدامات لازم را برای واردات واگن‌ها انجام بدهیم این واگن‌ها دیرتر وارد ناوگان حمل و نقل عمومی خواهند شد و مردم ضرر خواهند کرد.
منبع:ایسکانیوز
يکشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۷
کد مطلب: 37920
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *