۰
مدیر عامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی:

شیوا از پروژه های خارجی گفت

میز نفت - صنعت دانش بنیان، پژوهش و بهره جویی از ظرفیت دانشمندان جوان در حوزه صنایع، در دستور کار این شرکت قرار داشته و با استفاده از این ظرفیت های بومی، حضوری فعال‌تر در پروژه های برون مرزی خواهیم داشت.
مدیر عامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی - میز نفت
مدیر عامل شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی - میز نفت
به گزارش میز نفت حسین شیوا امروز در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و در جریان امضای تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی بین شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی  با دانشگاه های صنعتی شریف و امیرکبیر از تشکیل کمیته راهبردی پژوهش و فناوری این شرکت خبر داد و گفت: این کمیته با همراهی دانشگاه های مختلف کشور از جمله دانشگاه شریف و امیرکبیر، استفاده از تکنولوژی های جدید و بومی و جذب نیروهای مستعد را آغاز خواهد کرد.
 

جهش تولید از اهداف کلان کشور


وی افزود: جهش تولید که از اهداف کلان کشور به شمار می آید، باتکیه بر توان نیروی انسانی و  زیرساخت های کارآمد شرکت هایی همچون شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران تحقق خواهد یافت و اکنون باید با بومی سازی دانش و فناوری های جهانی، نقش تاثیرگذار خود را ایفا کنیم.
رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیر و معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف، به نمایندگی از این دانشگاه ها، این تفاهم نامه را با شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی امضا کردند.
منبع:ایسنا
 
پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب: 37889
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *