۰
برگزاری 11 کارگاه تخصصی آموزشی:

انرژی سینا با «هوش مصنوعی» در نمایشگاه نفت

میز نفت - هلدینگ انرژی سینا از برگزاری 11 کارگاه تخصصی در ایام برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با محوریت «هوش مصنوعی» و «درس آموخته‌های توسعه میادین نفتی» خبر داد.
هلدینگ انرژی سینا | میز نفت
هلدینگ انرژی سینا | میز نفت
به گزارش میز نفت، بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، 19 تا 22 اردیبهشت 1403 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور یک هزار و 500 شرکت داخلی و 250 شرکت خارجی از کشورهایی همچون روسیه، چین، آلمان، فرانسه، ژاپن، کانادا، ایتالیا، ترکیه، بلاروس، هندوستان، اتریش و آرژانتین با شعار «صنعت نفت، جهش تولید، بهینه‌سازی فناورانه» برگزار خواهد شد.  

کارگاه‌های «هوش مصنوعی» تحت عنوان Sina AI Day روز پنجشنبه 20 اردیبهشت و کارگاه‌های «درس‌آموخته‌های توسعه میادین نفتی و گازی» روز جمعه 21 اردیبهشت تحت عنوان Sina Tech Day در سالن 8 غرفه انرژی سینا برگزار می‌شود.  «مدیریت هوشمند میادین نفت و گاز»، «هوشمند‌سازی کسب و کار در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی»، « اینترنت اشیاء صنعتی دروازه ورود به انقلاب چهارم صنعتی»، «طراحی و راهبری صنایع پایین دستی نفت، گاز و پتروشیمی به کمک هوش مصنوعی» و «هوشمندسازی صنایع با استفاده از شبکه‌های حسگر بیسیم نوین» از جمله عناوین کارگاه‌های هوش مصنوعی به شمار می‌رود.  

همچنین در کارگاه‌های مرتبط با درس‌آموخته‌های توسعه میادین نفتی و گازی، «بررسی تحولات حقوقی قراردادهای IPC»، « اقتصاد قراردادهای IPC»، « ارزیابی ایمنی پیش از راه‌اندازی PSSR»، «نگهداری و تعمیرات مکانیزه و مدیریت دارایی‌های فیزیکی»، «درس‌آموخته‌های صنعت حفاری در زمینه تحلیل راندمان حفاری در پروژه‌های کلید در دست» و «درس آموخته‌های صنعت حفاری در زمینه کاهش هزینه سیال حفاری و کنترل هرزروی در میدان دالپری» مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.  

این کارگاه‌ها با هدف استفاده از توانمندی‌های نسل جدید در حوزه انرژی تحت عنوان «Sina Z-Team» از جمله دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، تهران، علم و صنعت و ... برگزار می‌شود
يکشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب: 37833
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *