۰
مدیرعامل شرکت راه‌آهن:

پول تهاتر نفت رسید

میز نفت - مدیرعامل راه‌آهن گفت: پس از ۲ سال و نیم پیگیری مستمر نخستین واریزی از محل استجازه رهبری برای تهاتر نفت به‌حساب شرکت راه‌آهن واریز شد که این واریزی‌ها در سال جدید مستمر خواهد بود.
صالحی مدیرعامل راه آهن | میز نفت
صالحی مدیرعامل راه آهن | میز نفت
به گزارش میز نفت، مدیرعامل راه‌آهن گفت: پس از ۲ سال و نیم پیگیری مستمر نخستین واریزی از محل استجازه رهبری برای تهاتر نفت به‌حساب شرکت راه‌آهن واریز شد که این واریزی‌ها در سال جدید مستمر خواهد بود.

سیدمیعاد صالحی، درباره نخستین واریزی به حساب شرکت راه‌آهن از محل استجازه رهبری، اظهار داشت: پس از ۲ سال و نیم پیگیری مستمر  نخستین واریزی از محل استجازه رهبری برای تهاتر نفت به‌حساب شرکت راه‌آهن واریز شد که این واریزی‌ها در سال جدید مستمر خواهد بود. این موضوع باعث خواهد شد تا مردم نوسازی ناوگان را چه در حوزه مسافری و چه در حوزه باری به چشم ببینند.

معاون وزیر راه با اشاره به تلاش شبانه‌روزی پرسنل راه‌آهن در ایام نوروز گفت: همکاران من در راه‌آهن و شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی، بدون تعطیلی حتی در لحظه سال‌ تحویل و روز اول عید، پای‌کار هستند تا مسافران نوروزی در رفاه و آسایش، سفری ایمن داشته باشند .

صالحی افزود: در ایام نوروز ۱۴۰۳ یک میلیون و ۷۵۰هزار مسافر با قطار جابه‌جا خواهند شد که برای جابه‌جایی این حجم مسافر تمهیدات ویژه‌ای از قبل فراهم شده است؛ از جمله اینکه بلیت مسافران نوروزی در ۲۵ سکوی اینترنتی و تارنمای شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی عرضه شد تا مردم دسترسی بهتری داشته‌اند و همچنین خلاف بخش‌های دیگر حمل‌ونقل، بلیت قطار هیچ افزایش قیمتی نسبت به سال گذشته نداشت.

مدیرعامل راه‌آهن همچنین از به‌روزرسانی ایستگاه‌ها در زمینه احداث پله‌برقی، سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه‌ها برای خدمات‌رسانی بهتر به مسافران ریلی خبر داد.
سه شنبه ۷ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۰۲
کد مطلب: 37405
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *