۰

واکنش وزیر نفت به خبر استعفایش

میز نفت - وزیر نفت در واکنش به خبر استعفایش از وزارت نفت گفت: اختلافی بین من و وزارت نفت و دولت نیست و مسائل مطرح شده شایعه است.
جواد اوجی | میز نفت
جواد اوجی | میز نفت
به گزارش میز نفت ، جواد اوجی وزیر نفت در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره شایعه استعفایش عنوان کرد: اختلافی بین من و وزارت نفت و دولت نیست و مسائل مطرح شده شایعه است و باید از رئیس‌جمهور تشکر کرد که نگاه پشتیانی به وزارت نفت داده‌اند.

وی گفت: در دولت سیزدهم اقدامات خوبی در کیفی‌سازی فرآورده‌های نفتی انجام شده و ادامه دارد. دو ماه گذشته در اصفهان واحد تولید روزانه 20 میلیون لیتر گازوئیل یورو 5 را داشتیم.

اوجی افزود: این مباحث را دنبال می‌کنیم تا تمامی محصولات‌مان که استاندارد هستند، سقف استانداردشان افزایش یابد.

وزیر نفت ادامه داد: امسال به‌طور میانگین روزانه 36 میلیون متر مکعب گاز بیشتری به نیروگاه‌ها دادیم و بالطبع 20 میلیون لیتر گازوئیل و نفت کوره کمتری در کشور مصرف شده است.هم‌چنین روزانه 6 میلیون متر مکعب گاز بیشتری به صنایع دادیم و تأمین سوخت کردیم؛ این مجموعه اقدامات به کاهش آلودگی هوا کمک می‌کند.

وی اظهار داشت: ضمناً در ادامه روند جمع‌آوری گازهای مشعل تا امروز 11.5 میلیون متر مکعب جمع شده و تا پایان سال 9 میلیون دیگر جمع خواهد شد و به خوراک پتروشیمی‌ها تبدیل می‌شود.منبع : تسنیم
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۱۳
کد مطلب: 36344
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *