۶
پدکس درگیر حاشیه ای دیگر

اخراج فله‌ای از پدکس

میز نفت - ​مدیرعامل جوان یک شرکت نفتی که از اقوام سببی یکی از معاونان رئیس‌جمهور است، حاشیه‌ای دیگر خلق کرده و موجب بروز نارضایتی‌های گسترده‌ای در بنیاد مستضعفان شده است.
اخراج فله‌ای از پدکس
به گزارش میز نفت، به گزارش میز نفت، مدیرعامل جوان شرکت پدکس که فرزند یکی از وزاری پیشین بوده و قبلاً هیچ تجربه‌ای در سمت مدیریت عاملی نداشته، به نحوی تصمیم به عدم نیاز به حدود ۵۰ نیروی متخصص شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس که بعضاً بیست سال سابقه کار در این شرکت داشته‌اند گرفته که این تصمیمات منجر به سردرگمی و نارضایتی در حوزه منابع انسانی در شرکت پدکس شده است.
 
نکته جالب‌توجه این است که این مدیرعامل جوان برادر داماد یکی از معاونین رئیس‌جمهور مردمی نیز است و بیش از این در یکی از شرکت‌های زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره فعالیت می‌کرده است!

این ارتباطات خانوادگی  تصمیمات مدیریتی در شرکت پدکس را متأثر کرده و زمینه ورود مدیران بنیاد مستضعفان در مورد شفافیت و کارایی تصمیمات مدیریتی را ضروری کرده است.

پرویز فتاح در جلسه معارفه خود در ستاد اجرایی فرمان امام (ره)  گفته بود در دولت سیزدهم۲۲ نفر از نیروهای ما به دولت رفتند و سعی کردیم خلایی در امور ایجاد نشود اما چگونه است که مدیران جوان بی‌تجربه از بیرون وارد بنیاد مستضعفان شده‌اند!

به نظر می‌رسد رئیس جدید بنیاد مستضعفان باید با ورود دقیق به حواشی شرکت پدکس، نورافکن بزرگی روی این شرکت بیاندازند.
 
 
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۲۲
کد مطلب: 36282
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *