۰
۱

نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران آغاز به‌کار کرد

میز نفت -بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با شعار «صنعت نفت، تولید فناورانه و مصرف بهینه» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار کرد.
نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران | میز نفت
نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران | میز نفت
به گزارش میز نفت ، بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران صبح امروز (چهارشنبه، 27 اردیبهشت‌ماه) با حضور محمد مخبر، معاون اول رئیس‌جمهوری، جواد اوجی، وزیر نفت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و دیگر مدیران ارشد صنعت نفت در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران کار خود را آغاز کرد.

در نمایشگاه امسال شاهد حضور 200 شرکت خارجی از 13 کشور جهان و 1500 شرکت داخلی هستیم.

در این نمایشگاه، شرکت ملی نفت و صنایع بالادستی در سالن 8 و 9، معاونت‌های وزارت نفت، شرکت‌های دانش‌بنیان، دانشگاه‌ها، پارک‌های فناوری، استارت‌آپ‌ها در سالن  10 و 11، شرکت ملی صنایع پتروشیمی و صنایع مرتبط در سالن B 38، شرکت ملی گاز و صنایع مرتبط سالن 5، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و صنایع مرتبط در سالن 35، اعضای اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی (OPEX) در سالن 7، اعضای انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت (استصنا) در سالن‌های 31 A و B، اعضای انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (ستصا) در سالن 6 و انجمن‌های تخصصی نفت و دیگر شرکت‌ها هر یک در سالن‌های جداگانه قرار گرفته‌اند.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هر روز از ساعت 9 تا 17 دایر است و 30 اردیبهشت‌ماه به‌کار خود پایان می‌دهد.منبع : تسنیم
چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب: 35379
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


امیر
Iran, Islamic Republic of
در قرن 21 و با وجود تجهیزات پیشرفته ماهواره ای و اینترنت , برگزاری این نمایش ها فقط و فقط به خزانه مملکت هزینه بیهوده تحمیل می کند. در حالی که محصولات و خدمات سایر سازندگان , تامین کنندگان, خدمتگذاران, ... از طریق سایت های مربوطه قابل مشاهده و قابل سفارش گذاری است و از طرف دیگر هیچگونه قراردادی بدون قانون مناقصات در چنین نمایش هایی قابل انعقاد نمی باشد. این نمایش ها زمانی یک ژست سیاسی محسوب می شد. و اکنون به یک تریبون برای حرف های بیهوده.