۰
۴

خبر خوش برای فارغ التحصیلان دانشگاه نفت

میز نفت - معاون وزیر نفت از موافقت جواد اوجی برای ارائه فرصتی برای جذب فارغ التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت خبر داد.
دانشگاه صنعت نفت - میز نفت
دانشگاه صنعت نفت - میز نفت
به گزارش میز نفت، مهدی علی‌مددی در گفت‌وگو با شانا در این زمینه عنوان کرد: تعداد کل فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت تا پایان سال ۱۳۹۴ بالغ بر ۱۹۸۲ نفر بوده است که از این میان، ۴۸۸ نفر در آزمون‌های ارزیابی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت پذیرفته و در شرکت‌های اصلی وزارت نفت جذب شده‌اند و ۱۴۹۴ نفر، حدنصاب لازم را در آن زمان کسب نکرده یا در مراحل ارزیابی غیبت داشته یا تاکنون فرصت ارزیابی نداشته‌اند.

وی با بیان اینکه پس از بررسی موضوع و نشست با نمایندگان این گروه از فارغ‌التحصیلان که تاکنون جذب نشده‌اند، جلساتی با شورای مدیران منابع انسانی صنعت نفت برگزار شد، افزود: سرانجام نتیجه این جلسات به‌صورت پیشنهادی از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به مقام عالی وزارت ارائه و با موافقت ایشان مقرر شد به ۱۴۹۴ نفر فارغ‌التحصیل گروه الف دانشگاه صنعت نفت که پیش‌تر در آزمون‌های یادشده قبول نشده‌ بوده‌اند، فرصت مجددی برای انجام مصاحبه‌های فنی و تخصصی داده شود.

علی‌مددی با بیان اینکه به این ترتیب، این دسته از فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت، فرصت مجددی برای حضور در مصاحبه‌های فنی و تخصصی و ارزیابی روان‌شناختی پیدا خواهند کرد، اظهار کرد: پس از انجام مصاحبه‌ها (در مقابل نیازمندی‌های واقعی از طریق اعلام سمت‌های سازمانی مرتبط با رشته تحصیلی متقاضیان توسط شرکت‌های تابعه و بر اساس ضوابط و شیوه‌نامه مربوطه)، افرادی که حدنصاب لازم را کسب کنند، می‌توانند جذب صنعت نفت شوند.
شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب: 31486
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


دانشجو صنعت نفت
Iran, Islamic Republic of
خدا رو شکر که دوستان به حقشون میرسن

لطفا اعلام کنید چرا تلاشی برای احیا روند قبلی دانشگاه صورت نمیگیره

ورودی های 95الی1400 که با رتبه های زیر 20 مقطع ارشد این دانشگاه رو انتخاب کردن تکلیفشون چیه


خواهشا پیگیری کنید روند استخدام به دانشگاه صنعت نفت برگرده
مثل خیلی جاهای دیگه
فرهنگیان و ......
نخبه نفتی
Iran, Islamic Republic of
کجاش خبر خوبه؟ به این میگید خبر خوب؟ مصاحبه تخصصیشون نقاشی و روانشاسیه. بر اساس نقاشی میخوان قبول کنن یا رد کنن؟ این اوجی همون زنگنس فرقی نمیکنه. از استخدام ورزشکاران مشخص بود
نفتی بی ادعا
Iran, Islamic Republic of
از کشتی گیر ها هم آزمون گرفته میشه؟ آیا نماینده های مجلس هم آزمون دادن؟
رضا
Iran, Islamic Republic of
ای کاش یه سهمیه هم واسه فرزندان کارکنان بازنشسته میزاشتن، کسانی که از خانواده نفت هستن و کل عمرشون صرف خدمت به نفت کردن واقعا نباید نگاهی به فرزندان آنها بشه ؟؟