۰

پمپ‌بنزین‌ها تا دقایقی دیگر باز می‌شوند

برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج‌شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.
پمپ‌بنزین‌ | میز نفت
پمپ‌بنزین‌ | میز نفت
به گزارش میز نفت ، درحالی که طبق گفته سخنگوی وزارت نفت با خروج از مدار سامانه هوشمند سوخت، سوخت‌رسانی با قیمت آزاد درجریان است، گزارش‌های مردمی حاکی از این است که‌ در برخی جایگاه‌های عرضه سوخت، جایگاهداران عرضه سوخت را متوقف کرده‌اند.

علی فروزنده، سخنگوی وزارت نفت در این خصوص گفت: در جایگاه‌هایی که عرضه سوخت به‌صورت کامل متوقف شده است، تا دقایقی دیگر عرضه سوخت با نرخ آزاد آغاز می‌شود.

طبق بررسی‌های تسنیم، کارشناسان شرکت ملی پخش در تمامی استان‌ها موظف شده‌اند با رصد میدانی و مراجعه حضوری به جایگاه‌ها، در صورتی که خروج از مدار سیستم هوشمند سوخت موجب توقف فعالیت جایگاهی شده است، بلافاصله امکان عرضه آزاد بنزین در آن جایگاه فراهم شود.

هیچ نگرانی بابت عرضه سوخت در کشور وجود ندارد و فقط سامانه هوشمند دچار نقص نرم‌افزاری شده است و تا رفع این نقص فنی، عرضه بنزین 3000تومانی در سراسر کشور انجام می‌شود و سهمیه مردم همچنان در کارتهای سوخت محفوظ می‌ماند.منبع : تسنیم
سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲
کد مطلب: 31434
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *