۰

خودروهای وارداتی هیوندای کرمان موتور قیمت‌گذاری شد

به دنبال قیمت گذاری 4 خودروی هیوندای مدل2017 از سوی کرمان موتور، شرایط و نحوه فروش این خودروها به صورت رسمی اطلاع رسانی شد و از 22خردادماه جاری در شبکه فروش این شرکت ثبت نام آغاز خواهد شد.
هیوندایی - عصر نفت
هیوندایی - عصر نفت
به گزارش ميزنفت ، چهار خودرو هیوندای سانتافه، توسان، سوناتا و النترا مدل 2017 قیمت گذاری شد و این خودروها به صورت نقدی، پیش فروش و اقساطی عرضه می شود.

براساس این گزارش، خودرو شاسی بلند "سانتافه" 236 میلیون و 900 هزار تومان، "توسان" 192 میلیون و 900 هزار تومان، "سوناتا" 193 میلیون و 900 هزار تومان و خودروی "النترا" 135 میلیون و 900 هزار تومان قیمت گذاری شده که این قیمت ها شامل تمام وجوه پرداختی مشتریان در انتهای فرآیند شماره گذاری محصولات است.

تمامی این چهار خودرو هیوندای با امکانات و تجهیزات کامل( Full ) و در بازه زمانی 22 تا 31 خردادماه جاری به بازار عرضه خواهد شد.

بر اساس این گزارش،‌ امکان خرید و تحویل یک ماهه برای هر 4 خودرو جدید هیوندای کرمان موتور فراهم شده ضمن آنکه در پیش فروش این خودروها زمان‌های تحویل شهریور، مهر و آبان ماه امسال پیش بینی شده است.

فروش اقساطی نیز برای سه خودرو سانتافه، توسان و سوناتا با زمان تحویل یک ماهه فراهم شده است.

علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات فروش خودروهای هیوندای کرمان موتور می توانند به نمایندگی های برند هیوندای این شرکت خودروسازی در سراسر کشور و یا به آدرس اینترنتی kermanmotor.ir و کانال رسمی تلگرام این شرکت به آدرس https://t.me/KermanMotorCompany مراجعه کنند.


منبع : آنا
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۶
کد مطلب: 17897
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *